Brameks


Bramy Tarnowo Podgórne - Brameks


Jeśli interesują Cię bramy, a mieszkasz w Tarnowie Podgórnym, warto, abyś zapoznał się z ofertą, którą przygotowała jedna z firm działających na terenie Poznania. Oferuje ona dobre jakościowo produkty, które sprawdzają się przez długie lata użytkowania. W jej ofercie można znaleźć bramy uchylne, rolowane i segmentowe. Te ostatnie idealnie sprawdzą się wtedy, kiedy potrzebujesz zaoszczędzić miejsce w garażu. Firma Brameks jednak współpracuje nie tylko z osobami prywatnymi, ale również z firmami. To dla nich ma przygotowaną ofertę bram przemysłowych.

Dodatkowo w ofercie firmy można znaleźć również bramy drewniane, a także automatykę do bram. To tam znajdziesz układy napędowe i szlabany parkingowe. Oferowane szlabany są łatwe w obsłudze. Ich zaletą jest również to, że są bardzo odporne na uszkodzenia mechaniczne.

Utworzono: 2018-03-11

Wystaw komentarzyontini dodał komentarz 2018-08-16 12:41:59 Ocena 3

Trzeba przyznać, że na jakości bram od Brameksu można polegać. Do tego są dobrze zaprojektowane, tak by zaoszczędzić przestrzeń w garażu. To po prostu świetne rozwiązania!Informacje:

Nazwa: Brameks
Adres: Średnia 6
Kod pocztowy: 61-011
Miejscowość: Poznań
Telefon: 692035755
WWW: http://www.brameks.pl/
Oceń:

Ocena (0 z 0 głosów)


Inne Firmy

© Copyright 2019 | www.polrun.pl