E-pilarz


Kosiarki akumulatorowe Al-Ko


Coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z zanieczyszczenia środowiska i stara się chociaż w niewielkim stopniu je ograniczyć, dlatego wzrasta zapotrzebowanie na sprzęt, który nie emituje spalin. Elektryczne urządzenia, takie jak kosiarki są z kolei dość niewygodne, jako że nie wszędzie są w stanie dojechać na jednym kablu i konieczne jest stosowanie przedłużaczy. Dla takich osób firma Al-Ko produkuje kosiarki akumulatorowe, które na jednej naładowanej baterii są w stanie kosić około półtorej godziny. Na ogół wystarcza to na skoszenie trawnika o powierzchni 300 m². 

Na stronie e-pilarz.com należącej do sklepu internetowego z najlepszym sprzętem ogrodniczym pochodzących od uznanych producentów można znaleźć dwa rodzaje tych kosiarek:

  • Energy Flex,
  • Power Flex.

Warto zwrócić uwagę na urządzenie o nazwie Moweo, którego korpus może być wykonany z blachy lub odpornego na uszkodzenia mechaniczne tworzywa. Ma ono aerodynamiczne kształty, dzięki czemu lekko się je prowadzi. W zależności od modelu kosiarki te mają 6- lub 7-stopniową regulację wysokości koszenia i duży kosz ze wskaźnikiem napełnienia.

Utworzono: 2019-07-15

Wystaw komentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.Informacje:

Nazwa: E-pilarz
Adres: Obsza 141
Kod pocztowy: 23-413
Miejscowość: Obsza
Telefon: 603 114 962
WWW: https://e-pilarz.com/
Oceń:

Ocena (0 z 0 głosów)


Inne Firmy

© Copyright 2019 | www.polrun.pl