PUH Florexpol Sp. z o.o.


PUH Florexpol Sp. z o.o. - Rośliny wieloletnie na skalniak


Uwielbiasz kwiaty i chętnie je hodujesz w swoim ogrodzie, jednak coroczne ich nasadzanie jest dość kosztowne, dlatego przyszło Ci do głowy, aby tym razem kupić byliny, które są odporne na niskie temperatury i inne niekorzystne czynniki klimatyczne? Najpiękniejsze rośliny wieloletnie na skalniak i rabaty można zakupić w sklepie internetowym z linku florexpol.eu, który gwarantuje doskonałą jakość swoich sadzonek. Do każdej zakupionej sadzonki sklep dołącza szczegółową instrukcję uprawy, aby klient wiedział, jak ją pielęgnować.

W ofercie sklepu są nasiona i sadzonki wielu popularnych roślin wieloletnich, takich jak astry, goździki czy irysy, które każdy dobrze zna, ale także mniej znane odmiany takie jak bodziszek, smagliczka czy jeżówka. Rośliny ozdobne wieloletnie dzielimy na:

  • rabatowe,
  • skalne,
  • parkowe,
  • bagienne.

Wśród nich znajdują się też trawy ozdobne i paprocie. Aby właściwie wybrać, należy wziąć pod uwagę fakt, że każda roślinka ma swoje wymagania i jeśli nie zostaną one spełnione, nie będzie się rozwijać, co każdy działkowicz i miłośnik kwiatów musi wziąć pod uwagę.

Utworzono: 2019-02-06

Wystaw komentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.Informacje:

Nazwa: PUH Florexpol Sp. z o.o.
Adres: Dębówka 17A
Kod pocztowy: 20-050
Miejscowość: Lublin
Telefon: 81 533 23 05
WWW: https://florexpol.eu/
Oceń:

Ocena (0 z 0 głosów)


Inne Firmy

© Copyright 2019 | www.polrun.pl